Kosmetyki naturalne od sprawdzonych producentów

Kosmetyki naturalne od sprawdzonych producentów

Rośliny to magazyn cennych pierwiastków, dlatego ich zastosowanie w kosmetykach zawsze było szczególnie ważne. Biorą wszystko, co daje natura, organiczne pochodzenie kompozycji sprawia, że takie naturalne produkty do ciała są delikatniejsze dla skóry i włosów.

Kosmetyki do mycia włosów

Oleje i ekstrakty są integralną częścią skutecznych produktów do pielęgnacji całego ciała. Kosmetyki naturalne do ciała są ekstrahowane z roślin, dzięki czemu produkty pielęgnacyjne są bardziej miękkie. Naturalne kosmetyki do kąpieli nie wysuszają włosów, a odżywka i maska nie wypełnią struktury włosów „pustymi silikonami”, tworząc wygląd gładkich i lśniących włosów. Naturalne produkty do pielęgnacji włosów odżywiają włosy i działają długoterminowo z kumulatywnym efektem. Naturalne produkty do ciała to dziś bardzo szeroki wybór.

Kosmetyki do kąpieli

Skład kosmetyków naturalnych można nazwać głównym i jedynym powodem, aby dodać je do zestawu pielęgnacji. Naturalne oleje roślinne są natychmiast odpowiedzialne za kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim odżywianie. Oleje roślinne pomagają przywrócić równowagę wodno-lipidową skóry, zastępując brak własnych tłuszczów. Ponadto, ze względu na swoją gęstość, oleje tworzą warstwę ochronną, nie dopuszczając do odparowania wilgoci. Po drugie, oleje mogą osiągnąć bogatą i jedwabistą konsystencję. Dzięki olejkom skóra jest miękka, aksamitna i odżywiona. Olejki eteryczne znacznie różnią się od olejów tłuszczowych, takich jak oliwka, orzech kokosowy, masło shea i olej jojoba, olej z pestek brzoskwini itp. olejki eteryczne są ekstrahowane i w naturalnych kosmetykach nasycają kompozycję, uspokajają skórę, przedłużają jej młodość.