O krakowskich pizzeriach słów kilka

O krakowskich pizzeriach słów kilka

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Stolica Małopolski jest bardzo licznie odwiedzana przez polskich i zagranicznych turystów. Wielu z nich bardzo chętnie po zwiedzaniu miasta ma ochotę zjeść coś gorącego. Do dań, które cieszą duża popularnością należą te z kuchni włoskiej. Wśród nich oczywiście jedno z pierwszych miejsc zajmuje pizza. Pizza Kraków to wyjątkowa oferta jednej z pizzerii: pizzę można zjeść nawet nocą!

Ciekawa oferta pizzy z dowozem

Pizza Kraków to gorące, pyszne danie, która sprawdza się przy wielu okazjach. Pizza Kraków można zamówić przez cały tydzień w późnych godzinach popołudniowych i nocnych. W efekcie mieszkańcy Krakowa czy turyści mogą zjeść coś na ciepło zarówno w czasie spotkania z przyjaciółmi, po intensywnym zwiedzaniu miasta czy w trakcie wykonywania pracy w nadgodzinach. Pizza, którą można zamówić w pizzerii także nocą jest bardzo sycąca, do tego sprzedawana w bardzo atrakcyjnej cenie. Studenci krakowskich uczelni mogą liczyć na zniżki!

Bogate menu pizzerii w Krakowie

Pizza to danie, które może mieć mnóstwo wariantów. Zawsze oczywiście podstawą dania jest ciasto drożdżowe (cienkie lub grube) oraz sos pomidorowy (z wyjątkiem pizzy Bianca). Pizzę można przygotować z wieloma, bardzo różnymi dodatkami. W każdej dobrej pizzerii w menu na pewno nie zabraknie klasycznej, kultowej już pizzy Margherita. Nie mogło jej więc zabraknąć także w krakowskiej nocnej pizzerii. W menu jest także między innymi pizza Capriciosa i pizza po hawajsku.