Kriolipoliza czyli jak pozbyć się komórek tłuszczowych

Kriolipoliza czyli jak pozbyć się komórek tłuszczowych

Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało cieszą się bardzo dużą popularnością. Nie brakuje więc w naszym kraju salonów kosmetycznych. Te, które stoją na bardzo wysokim poziomie oferują szereg zabiegów, także tych z zakresu medycyny estetycznej oraz tych, które bazują na najbardziej nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach. Do takich zabiegów należy między innymi kriolipoliza.

Co to za zabieg?

Kriolipoliza to zabieg, który został opracowany kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych przez dwóch lekarzy pracujących w szpitalu w stanie Massachusetts. W trakcie prowadzonych przez nich prac okazało się, że komórki tłuszczowe, które znajdują się pod skórą w temperaturze 0 stopni Celsjusza giną. To odkrycie przyczyniło się do opracowania technologii, która umożliwia wykonanie zabiegu zamrażania komórek tłuszczowych. Tak narodził się zabieg kriolipolizy. Od pewnego już czasu jest to zabieg dostępny także w Polsce. Wykonują go dobre salony kosmetyczne na terenie całego kraju. Zabieg wykonywany jest także w gabinetach w Warszawie.

Salon, który wykonuje kriolipolizę w Warszawie

Mieszkanki nie tylko stolicy, które interesuje wykonanie zabiegu kriolipolizy w Warszawie mogą skorzystać z internetu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę kriolipoliza Warszawa.

Kriolipoliza Warszawa to zabieg, do którego nie trzeba przygotowywać się w jakiś specjalny sposób. Kriolipoliza Warszawa nie wymaga też wykonywania żadnych badań. Zabieg trwa około 60 minut. Zamrożone komórki tłuszczowe nie regenerują się.