hale namiotowe

Coraz więcej młodych par i ze względu na koszty i chęć zorganizowania wesele w sposób nieszablonowy, decyduje się na wynajem hali namiotowej i organizacje popularnego garden party.

Tanio i z pomysłem

Zorganizowanie wesele dla kilkudziesięciu lub kilkuset osób w dużym mieście to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. W kwocie tej mieści się między innymi wynajęcie profesjonalnej sali weselnej. Tymczasem dużo ekonomiczniejszym rozwiązaniem jest hala namiotowa. Przede wszystkim takie rozwiązanie pozwala nam na zorganizowanie wesela w dowolnym, wybranym tylko przez nas miejscu. Hale namiotowe można postawić wszędzie tam, gdzie istnieje wystarczający kawałek płaskiej powierzchni.

Hala namiotowa sprawdza się też, kiedy w najbliższej okolicy nie znajdziemy budynku, który odpowiadałby naszym indywidualnym potrzebom. Ostatecznie hala namiotowa jest schronieniem równie stabilnym i bezpiecznym jak każdy budynek wolno stojący.

Wesele ze snu

Współczesne hale namiotowe są tak skonstruowane, że chronią naszych gości weselnych przed deszczem, a nawet wichurą lub burzą, w takim samym stopniu jak każdy budynek. Hale namiotowe mają też wszystkie funkcje profesjonalnej sali weselnej. Zamawiając wynajem hali namiotowej możemy zażyczyć sobie, aby ta dostarczona została wraz z całym wyposażeniem.

Wynajem hali namiotowej odbędzie się tu wraz z krzesłami, stołami, a w środku zorganizować możemy miejsce dla orkiestry i parkiet do tańczenia. Współcześnie produkowane hale są też ogrzewane lub klimatyzowane w zależności od potrzeb bawiących się gości.