Reklama na samochodach

Wykorzystując reklamę w samochodzie jako sposób promocji marki, reklamodawca otrzymuje nie tylko wszystkie pozytywne efekty reklamy zewnętrznej, ale także nieodłączne zalety reklamy przenośnej. Tym samym oklejanie samochodu jest najefektywniejszą formą reklamy.

Ekonomiczna oraz skuteczna

Reklama na samochodach jest korzystna finansowo, zwłaszcza jeśli porównamy koszt reklamy w samochodzie i na statycznych nośnikach używanych do reklamy zewnętrznej (billboardy, billboardy, banery itp). Reklama na samochodach nie wymaga kosztów wynajmu powierzchni reklamowej, która często osiąga znaczące wartości, szczególnie jeśli chodzi o reklamę w miejscach publicznych. Oprócz przystępnych cen reklama w transporcie wypada korzystnie w porównaniu z innymi rodzajami reklamy zewnętrznej pod względem mobilności i dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Jedyne co będzie tu konieczne to zmiana koloru auta Poznań.

Przyciąga wzrok odbiorców

Stale kursujące po mieście samochody z reklamami przyciągają znacznie więcej potencjalnych klientów niż statycznie montowana reklama zewnętrzna. Odbiorcami reklam na samochodach są nie tylko piesi, w polu widzenia, których pojawiają się takie samochody, ale także kierowcy i pasażerowie przejeżdżających pojazdów. Taki zasięg terytorialny, tak jak w przypadku reklamy na samochodach, można osiągnąć tylko przy użyciu dużej liczby statycznych nośników reklamy zewnętrznej. Reklamodawca może reklamować się na samochodzie, niezależnie od ilościowego składu floty, ponieważ nawet jeden samochód z reklamami na pokładzie ma pozytywny wpływ i pomaga w budowaniu świadomości marki wśród odbiorców.