Krakowska nocna pizzeria

Pizza należy do dań bardzo popularnych na całym świecie. Amatorów tej włoskiej potrawy nie brakuje także w Polsce. Pizzeria Kraków przygotowała ofertę, która powinna zaspokoić oczekiwania najbardziej wybrednych amatorów tego dania w stolicy Małopolski. Swoją ofertę pizzeria Kraków kieruje nie tylko do stałych mieszkańców, ale także odwiedzających miasto turystów.

Jakie menu ma pizzeria?

Pizzeria Kraków wyróżnia się bardzo rozbudowanym menu. Osoby, które mają ochotę skorzystać z oferty, którą przygotowała pizzeria nocna w Krakowie mogą wybierać między kilkunastoma wariantami pizzy. Pizzeria nocna w Krakowie ma w menu nie tylko cieszące się dużą popularnością pizze takie jak Margherita, capriciosa czy pepperoni, ale także takie, które są specjalnością tylko tej właśnie pizzerii. Klienci, którym nie odpowiada żadna z gotowych wersji, którą przygotowała pizzeria nocna w Krakowie mogą skomponować własna wersję z dowolnie wybranych przez siebie składników.

Jakie są godziny otwarcia?

Pizza nocna Kraków to oferta skierowana przede wszystkim do nocnych marków. Pizza Kraków może być zamawiana przez siedem dni w tygodniu. Pizzeria pracuje w godzinach od 19.00 do 3.00. W weekendy godzinę dłużej czyli w weekend pizza nocna Kraków czynna jest aż do godziny 4 rano. Atrakcyjne ceny są dodatkową zachętą. Plusem jest również to, że można zamówić nie tylko pizzę.

Pizza jest daniem bardzo w Polsce popularnym. O tym, jaka jest oferta krakowskiej nocnej pizzerii amatorzy tego dania mogą przeczytać w naszym poprzednim artykule.