Makijaż permanentny rozwiązanie dla zabieganych kobiet

dziewczyna

Wykonanie makijażu zajmuje kilka, kilkanaście minut. Czas jego wykonywania można skrócić decydując się na zabieg makijażu trwałego nazywanego permanentnym.

Makijaż permanentny Poznań: jaka jest oferta?

Makijaż permanentny, który może zostać nałożony na brwi, usta, oczy. Jest zabiegiem bezpiecznym, gdyż pod skórę wprowadzane są barwniki pochodzenia roślinnego. Makijaż permanentny brwi może zostać wykonany metodą cieniowania, włoskową lub hybrydową. Ostatnia metoda daje najbardziej trwały efekt. Łączy metodę microblading (włoskowa) z metodą powder efect, czyli metodą cieniowania. Pewną niedogodnością po zabiegu jest to, że bezpośrednio po nim skóra się łuszczy. Ale strupki znikają po około dwóch tygodniach. Makijaż permanentny ust wykonywany w dobrym gabinecie kosmetycznym w Poznaniu to aż 3 możliwości do wyboru. W przypadku, gdy klientka ma symetryczne usta, może zdecydować się tylko na konturowanie warg. Konturowanie może zostać wykonane także z wypełnianiem. To rozwiązanie idealne dla tych kobiet, które przez cały dzień chcą mieć perfekcyjnie pomalowane usta. Kształt ust i ukrycie zmarszczek zapewnia zabieg lip light.

Makijaż permanentny Poznań: co jeszcze warto wiedzieć?

Na temat makijażu permanentnego ust, brwi i ust można przeczytać także w naszym artykule „Co to jest makijaż permanentny?”. Zabieg jest bezpieczny pod warunkiem, że wybierzemy renomowany gabinet kosmetyczny. W takim gabinecie zostanie on wykonany przez doświadczoną kosmetyczkę, która jest dyplomowaną linergistką.