Pizza nocą w Szczecinie

Stolicą województwa zachodniopomorskiego jest Szczecin. Bliskość Morza Bałtyckiego oraz nadgraniczne położenie sprawiają, że miasto jest nie tylko  dużym ośrodkiem gospodarczym, ale także turystycznym regionu. W mieście czynnych jest mnóstwo lokali gastronomicznych, nie brakuje wśród nich także pizzerii. Pizza Szczecin można zamówić bez problemu, także nocą.

Jaka jest oferta pizzerii?

Pizza Szczecin można zjeść w wielu lokalach, w wielu można zamówić ją także z dostawą do domu. Ale tylko jedna oferuje możliwość złożenia zamówienia na pizza Szczecin nie tylko w godzinach popołudniowych i wieczornych, ale także nocnych. Pizzeria nocna otwarta jest przez cały tydzień. Od poniedziałku do czwartku pizzę można zamówić już od godziny 17.00. Zamówienia przyjmowane są do godziny 3 nad ranem. Ale już w piątek i w sobotę zamówienia można składać godzinę dłużej – do 4 nad ranem! Z kolei w niedzielę zamówienia realizowane są od godziny 14.00. Nie ma znaczenia, o której godzinie pizza zostanie zamówiona. Pracownicy pizzerii poważnie traktują swoją pracę i klientów, bez względu na godzinę zamówienia pizza ma wyśmienity smak.

Jakie jest menu?

Do wyboru jest mnóstwo wariantów pizzy. Poza tym pizzę można zamawiać w różnych rozmiarach, nawet taką dużą, która ma 50 centymetrów średnicy. To pizza, którą zaspokoi swój głód kilka osób. W menu wciąż pojawiają się jakieś nowości. Od niedawna można zamówić między innymi pizzę Bianca. Od tych klasycznych różni się ona białym, śmietanowo-czosnkowym sosem. Ale smakuje tak samo dobrze jak one.