Jak pozbyć się komórek tłuszczowych bez skalpela?

Jak pozbyć się komórek tłuszczowych bez skalpela?

Zabiegi na twarz i ciało, które wykonywane są w gabinetach kosmetycznych mają szerokie grono zwolenników. Są osoby, które różnego rodzaju zabiegom odmładzającym czy upiększającym poddają się regularnie. Gabinety, które chcą mieć dużo klientów, które świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie wykorzystują najbardziej nowoczesne technologie, takie jak technologie Hi-Tech. Nowoczesne technologie Hi-Tech w kosmetologii to zabiegi, które przynoszą spektakularne efekty bez użycia skalpela. Zabiegi wykonywane w technologi Hi-tech są więc alternatywą dla osób, które nie chcą oddać się w ręce chirurga-plastyka.

Jakie zabiegi są dostępne?

Do bardzo nowoczesnych zabiegów należy kriolipoliza w Warszawie – zabieg polegający na zamrażaniu podskórnych komórek tłuszczowych. Kriolipoliza Cooltech to nowoczesny zabieg wykonywany specjalnym urządzeniem CoolTech. Kriolipoliza Cooltech jest zabiegiem, który może zostać wykonany w bardzo krótkim czasie. Kriolipoliza Cooltech nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań od pacjenta.

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg kriolipolizy może zostać wykonany na bardzo różnych partiach ciała. Wyjątkowo często wykonywana jest kriolipoliza brzucha. Kriolipoliza brzucha trwa godzinę. Ostateczne efekty, które przynosi kriolipoliza brzucha widoczne są po 2-3 miesiącach. Zabieg kriolipolizy może być wykonany również na udach czy biodrach. Zabieg kriolipolizy daje bardzo dobre efekty, ale zalecana jest zmiana trybu życia i sposobu odżywiania się. Więcej na temat tego zabiegu przeczytacie w naszym poprzednim artykule.