Nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii

Nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii

W służbie piękna wykorzystywany jest dzisiaj nie tylko skalpel, ale także technologie Hi-tech. Technologie Hi-tech pozwalają uporać się z wieloma problemami natury estetycznej. Do zabiegów, w których wykorzystywane są technologie Hi-tech należy między innymi zabieg kriolipolizy.

Co to za zabieg?

Kriolipoliza jest zabiegiem dostępnym od pewnego czasu w dobrych salonach kosmetycznych. Zabieg kriolipolizy polega za zamrażaniu podskórnych komórek tłuszczowych. Dostępny jest w wielu salonach, w tych renomowanych proponowana jest kriolipoliza Cooltech. Kriolipoliza Cooltech również polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, z tym, że zabieg kriolipoliza Cooltech wykonywany jest przy pomocy urządzenia CoolTech, które wyróżnia się bardzo wydajnymi generatorami zimna. W efekcie zabieg kriolipolizy trwa nie dłużej niż 60 minut. W ofercie salonu są zabiegi kriolipolizy na uda i biodra. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się kriolipoliza brzucha.

Czy są przeciwwskazania do zabiegu?

Kriolipoliza brzucha czy też innych partii ciała jest zabiegiem bezinwazyjnym. Wskazaniem do zabiegu kriolipoliza brzucha jest oczywiście zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha. Zabieg kriolipolizy może zostać wykonany także na ramionach, podbródku czy wewnętrznych stronach ud. Zabieg kriolipolizy nie jest wykonywany między innymi u kobiet w ciąży, osób z nieuregulowaną cukrzycą, podczas infekcji, u osób z chorobą żylakową. Wszystkie osoby, które zainteresował zabieg kriolipoliza Warszawa zachęcamy do przeczytania również naszego poprzedniego artykułu.